ثبت سفارش

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی پیلامون به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 8 صبح الی 16 عصر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی پیلامون به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ارسال ایمیل ،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. این فروشگاه اینترنتی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی به پایان برسد، مشتری امکان ثبت آن محصول را ندارد.

فروشگاه اینترنتی پیلامون مجاز است بدون اطلاع قبلی سفارش‌‏گیری جدید را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی پیلامون محفوظ است.

 

 

مدیر ۱۴۰۰/۰۵/۰۹